Tekstai interneto svetainėms. Nuo „Apie mus“ iki produktų aprašų

Tekstai interneto svetainėms

Trumpas tekstų svetainėms DUK:

Ar kiaunė gali parašyti tekstus nuo A iki Z?

Tikrai taip! Kuriu tekstus ir mažiems, ir dideliems verslams. Rašau pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo kosmetikos ir kūdikių prekių iki statybinių prekių, elektronikos ar automobilių remonto. Kreipkitės, jei jums reikalingi prekių aprašai, paslaugų aprašai ar visi svetainės tekstai nuo nulio.

Kokią informaciją reikia pateikti, norint kuo greičiau gauti tekstus svetainėms?

Norint parašyti kokybiškus, įdomius ir jūsų klientams vertingus tekstus, man svarbu susipažinti su jūsų veikla ir / ar produktais. Tekstai svetainėms gali būti kuriami susipažinus su jūsų senąja svetainės versija, jūsų „Facebook“ paskyra, galite atsiųsti savo idėjas, ką norite matyti svetainėje, techninius prekių ir produktų aprašus ar savais žodžiais aprašytas jūsų teikiamas paslaugas. Jūs geriausiai pažįstate savo verslą, todėl labai svarbu, kad pateiktumėte tikslią ir teisingą informaciją!

Kokia yra tekstų svetainėms kaina?

Užsakymo kainą pateiksiu įvertinus darbų apimtį, terminą ir kitas detales. Preliminariai – produktų aprašai, paslaugų aprašai kainuoja 60–80 EUR už 1000 žodžių.

Kaip greitai galima parašyti tekstus svetainei?

Tikslus darbų atlikimo terminas priklauso nuo mano užimtumo konkrečiu metu ir jūsų svetainės dydžio. Nedidelės, vieno puslapio svetainės tekstai gali būti parengiami per ~1 savaitę. Tekstų kūrimas didelės apimties svetainei, su keliolika kategorijų ir keliasdešimt (ar keliais šimtais) prekių aprašų užtruks kelias savaites ar mėnesius.